Termín od:  - do:  -
Cena od: do:
katalog GEOPS 2019
Francouzské puzzle - poznejte Francii do hloubky
| Zpět | jste zde: zájezdy 2019 > zájezdy Francie > Přímořské Alpy

Zájezdy Francie - Přímořské Alpy 2019

Jihozápadní cíp alpského hřebenu zasahující do východní Provence . Vyskytují se zde typické alpské hřebeny a údolí, ale vládne tu již spíše středomořské klima a v nižších polohách rostou kaštanové a olivové hájky. Nachází se zde národní park Mercantour s četnou chráněnou faunou a flórou. Na poznávacích zájezdech lze spojit turistiku v Přímořských Alpách s poznáváním památek Provence a koupání na Azurovém pobřeží i nedaleké italské Ligurské riviéře . V Mercantouru stojí za návštěvu zejména Údolí zázraků (Vallée des Merveilles) se skalami pokrytými prehistorickými rytinami.

Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Itálie - Přímořské Alpy -  Valley del Valasco
Itálie - Přímořské Alpy -  Valley del Valasco Itálie - Přímořské Alpy - most Ponte Grecino, 1515 Francie - Přímořské Alpy - Lac Long ve Vallée des Merveilles Francie - Přímořské Alpy - prastaré modřínové porosty na svazích  Val d´Enfer Francie - masiv Mont Blanku (4.810 m) Francie, Mercantour, prstnatce májové v Údolí zázraků Francie - Přímořské Alpy - Sempervivum arachnoideum (Crassulaceae), netřesk Francie - Chamonix - pohled na masiv Mont Blanku Francie -  Parc National du Mercantour Francie, Přímořské Alpy, Mercantour, rytiny ve Vallée des Merveilles, Údolí zázraků Francie, Francie - Parc National du Mercantour, Údolí zázraků
zobrazit seznam již odjetých termínů zájezdů 2018

|Zpět|

Francie - Přímořské Alpy 2019 - výpis zájezdů:

Zvolte jinou oblast Francie:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.


Využijte slevy na zájezdy 2019.

|Zpět|

Francie - Přímořské Alpy 2018 - výpis odjetých termínů:

Zvolte jinou oblast Francie:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu jsou již zřejmě všechny odjeté. Pokračujte prosím na výpis zájezdů pro následující sezónu. Případné Vaše otázky rád zodpoví tým Geopsu.

zájezdy Francie - Přímořské Alpy 2019 - vybrané články:

Azurové pobřeží a oblast Alpes Maritimes

Azurové pobřeží (též Francouzská riviéra) se stalo synonymem nejoblíbenější pobřežní oblasti jižní Francie. Říká se tak pobřežní oblasti od hranic s Itálií a letoviska Menton až po Marseille. Historicky je tato oblast řazena do Provence.

Horské vesnice Provence

Specialitou Provence jsou mimo jiné též villages perchés – vesnice ve vnitrozemí umístěné na skalnatých vrcholech jako orlí hnízda, často vystavěné stupňovitě do několika pater, někdy do spirály. Některé malebné můžete vidět na poznávacích zájezdech do Francie od CK GEOPS.
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny