Typy zájezdů

Destinace

Vyhledat zájezd

Zájezdy - Pobřeží Atlantiku - Francie 2024, 2025

Převážná část pobřežní Francie je přivrácena k Atlantskému oceánu. Atlantické pobřeží je velmi různorodé, vždyť sahá od severního cípu kolem Calais přes Normandii a Bretaň až po Gaskoňsko. Severní Opálové pobřeží, bělostné útesy v Normandii, v Bretani rozeklaná skaliska kolem bouřlivých zálivů i pozoruhodné Pobřeží Růžové žuly s mohutnými žulovými balvany a klidné Smaragdové pobřeží, na jihu v Akvitánii a Gaskoňsku táhlé písčité břehy s mohutnými dunami porostlými borovými lesy - takzvané Landy. Zejména tato oblast zvaná též (jako protipól Azurového pobřeží) Stříbrné pobřeží láká k odpočinku u moře a zaujme zejména vyznavače vodních sportů.

Podmínky pro cestování do zahraničí naleznete zde. Termíny zájezdů, kde uvidíte " objednat " nebo "poptat", jsou aktuálně dostupné. V případě, že zájezd v určitém termínu nelze vzhledem ke spřísněným restrikcím uskutečnit, je označen "odloženo".

Pobřeží Atlantiku - Francie - 2024, 2025 výpis zájezdů:

FILTROVAT
Vyberte oblast destinace Francie Vyberte podoblast destinace Francie
načítám data

Zájezdy Pobřeží Atlantiku - související články:

Vína Bordeaux

Červená i bílá vína v rozsáhlé oblasti Bordeaux můžeme ochutnat v široké škále chutí. Je zde na 20.000 výrobců a tak si vybere každý. Odborníci doporučují především červená vína z kraje Haut-Médoc, Graves, Pauillac, St.Emilion či Pomerol. Najdeme zde vína vhodná k dlouhodobému skladování, která jsou vynikající i po stovce let i lehká vína vhodná k okamžité konzumaci. Jak by bylo možné na poznávacích zájezdech do oblasti Bordeaux a Akvitánie přehlížet vína bordeaux?

Zobrazit celý článek
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu