Typy zájezdů

Destinace

Vyhledat zájezd

Zájezdy Štrasburk - Alsasko - Francie 2024, 2025

Hlavní město Evropy, Alsaska a současně sedmé největší město Francie. Tato studentská a zároveň turistická metropole je mladým městem, v němž se historické dědictví harmonicky snoubí s dynamickou ekonomikou. Místní kulturní bohatství uchovává 9 zdejších muzeí: (např. Alsaské muzeum, Muzeum archeologie nebo Muzeum moderního a současného umění). Historické centrum je zapsané na seznam UNESCO a nachází se tu malebná čtvrť Petite France, Maison Kammerzell nebo katedrála Notre Dame. Další přitažlivou lokalitou Štrasburku je lidová čtvrť Krutenau s čilým studentským životem a hřejivou atmosférou. Tuto "malou vesničku" oživují četné bary, restaurace a obchody.

Podmínky pro cestování do zahraničí naleznete zde. Termíny zájezdů, kde uvidíte " objednat " nebo "poptat", jsou aktuálně dostupné. V případě, že zájezd v určitém termínu nelze vzhledem ke spřísněným restrikcím uskutečnit, je označen "odloženo".

Štrasburk - Alsasko - Francie - 2024, 2025 výpis zájezdů:

FILTROVATVyberte oblast destinace Francie Vyberte podoblast destinace Francie
načítám data

Zájezdy Štrasburk - související články:

Štrasburk

Alsaské velkoměsto nazývané křižovatka Evropy nebo též hlavní město Evropy je zapsáno na seznamu UNESCO. Univerzitní středisko a zároveň turistická metropole je mladým městem, v němž se historické dědictví harmonicky snoubí s dynamickou ekonomikou. Jestliže milujete architekturu, kvalitní stolování a kulturu, pravděpodobně si na poznávacích zájezdech do Alsaska toto město zamilujete. Zobrazit celý článek
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu