Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
Francouzské puzzle - poznejte Francii do hloubky
| Zpět | jste zde: zájezdy 2020 > zájezdy Francie > Pikardie a Ardeny

Zájezdy Francie - Pikardie a Ardeny 2020

Pikardie (francouzsky Picardie) je historické území a dnes (v silně pozměněných hranicích) také oblast na severu Francie při pobřeží Lamanšského průlivu. Od středověku se jednalo o francouzskou provincii, zrušenou až roku 1790. Od roku 1956 zde existuje oblast vymezená územím departementů Aisne, Oise a Somme. Tradiční a dodnes také administrativní metropolí regionu je Amiens. Ardeny jsou zalesněný, hornatý region, který leží převážně na území Lucemburska a Belgie , ale zasahuje také do Francie (podle tohoto regionu se jmenují departmenty Ardennes a région Champagne -Ardenne).

Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Francie - Ardeny - lesnaté pohoří protkané řekami
Francie - Ardeny - lesnaté pohoří protkané řekami Francie -  Pikardie - Amiens, nad městem se tyčí katedrála Notre Dame Francie, Pikardie, Amiens, průčelí katedrály Francie, Pikardie, Amiens, staré město Francie, Pikardie, Laon, katedrála Francie, Pikardie, Amiens Francie - Pikardie -  Laon, detail výzdoby katedrály Francie, Pikardie, Epines, katedrála Francie, Pikardie, Amiens, zahrady Francie, Pikardie, Abbaye St Jean Francie, Pikardie, Amiens Francie, Pikardie, Laon, okna Francie - Pikardie - Amiens, čtvrť St.Leu Francie, Pikardie, Abbaye St Jean Francie-  Pikardie - Arras, domy ve vlámském slohu ze 17.-18.stol. Francie, Pikardie, Arras, arboretum Francie, Pikardie, Ardeny, Charleville, radnice Francie, Pikardie, Arras, park Samara Francie, Pikardie, Ardeny, Sedan, pevnost Francie, Pikardie, Arras, řemesla Francie, Pikardie, St Quentin, radnice Francie, Pikardie, opatství St-Jean-des-Vignes

zobrazit seznam odjetých termínů zájezdů 2019
|Zpět|

Francie - Pikardie a Ardeny 2020 - výpis zájezdů:

Zvolte jinou oblast Francie:

Francie - Pikardie - Amiens, katedrála, pohled z města
7denní zájezd, doprava autokarem | Francie
Cena zahrnuje:

dopravu autobusem, 4x hotel, průvodce, pojištění CK

30.6.20 - 6.7.20
10 990,-
001-014
Zájezdy na sezónu 2020 pro Vás právě přidáváme na web. Kompletní nabídka zájezdů je již v katalogu GEOPS 2020, který si můžete stáhnout v pdf, prolistovat online, nebo objednat poštou.
|Zpět|

Francie - Pikardie a Ardeny 2019 - výpis odjetých termínů:

Zvolte jinou oblast Francie:

Francie - Pikardie - Amiens, katedrála, pohled z města
7denní zájezd, doprava autokarem | Francie
Cena zahrnuje:

dopravu autobusem, 4x hotel (2lůž. pokoje), průvodce, pojištění CK

1.7.19 - 7.7.19
10 490,-
091-015

zájezdy Francie - Pikardie a Ardeny 2020 - vybrané články:

Za vlčími máky do Pikardie

Co všechno zažijete a uvidíte na poznávacím zájezdu CK GEOPS na samý sever Francie - převážně do Pikardie, na pobřeží La Manche kolem Calais a do francouzských i belgických Arden. Vyprávění dlouholetého průvodce tohoto zájezdu J. Flégla.

Významná místa Pikardie a oblasti Calais

Severní cíp Francie - Pikardie a pobřeží La Manche, to jsou lesnatá údolí řeky Sommy a rekreační oblast na Opálovém pobřeží, velkolepé katedrály, zvl. v Amiens (UNESCO) a Beauvais, královské hrady, významná historická města (Arras, Laon) i památky na kruté boje 1. světové války. Poznávací zájezdy do Pikardie nabízí pestré a rozmanité zážitky.
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny